- Oldermenn og ledere -

Byggmesterforbundet:

                               

Leder Einar Johansen                           

Mob: 901 87 106   

einjoh@online.no

Nestleder Kenneth Werner
Mob: 473 65 070

kenneth@tkw.no

Sekretariat Harald Hansen

Tlf: 22 38 05 45

Mob: 951 84 912

harald@bfoa.no

www.bfoa.no
bfoa@bfoa.no

Oslo Baker- og Konditorlaug:

                  

Oldermann Cathrine Hals Alsaker     

Mob: 982 12 015     

cathrine@bakerhansen.no

Viseoldermann Karl Petter Nordby

Mob: 92 81 69 54

karl.petter@bakernordby.no

Sekretariat Solveig Lygre

NHO Mat og drikke
Tlf: 23 08 86 80

solveig@bakerkonditor.no

www.bakeri.net
firmapost@baker.no

Oslo og Akershus

Blomsterhandlerforening:

              

Formann Margit Sagvolden                 

Mob: 63 80 20 10

strommen.blomster@interflora.no

Oslo og Omegn

Frisør- og Velværelaug: 

Styrleder Silje H. Gulliksen                 

Mob: 957 85 638

silje.gulliksen@adamogeva.no

Nestleder

Jeanine Svaem Christensen

Svaem Frisører AS

Mob: 905 09 015

jeanine@svaem.no

Oslo Omegn

Frisør- og Velværelaug
Postboks 2341 Solli
0201 Oslo

 

Oslo Glassmesterlaug:  

                              

Oldermann Christian Schøyen           

Mob: 902 03 626

putteschyen@gmail.com

Viseoldermann Pål Furulund

Tlf: 22 28 04 90

Fax: 23 16 89 90

post@furulund.no

Glassbransjeforbundet i Norge

Tlf: 23 23 49 90

glassportal.no

info@glassbransjeforbundet.no

Grafisk Bransjeforening:  

                          

Bransjesjef Kari Rømcke      

Mob: 415 06 657

kari.romcke@norskindustri.no

Norsk Industri
Grafisk bransjeforening

– print og kommunikasjon
Tlf: 230 888 00
post@norskindustri.no

​https://www.norskindustri.no

Oslo Gullsmedlaug:  

                                    

Oldermann Hilde Nøtvedt    

Mob: 915 86 629

h@hildesolv.no

Viseoldermann June Rasch-Olsen

Mob: 916 19 810

june@opro.no

Sekretariat Martina Propers

Mob: 90 87 47 63

propersdesign@gmail.com

Norges Gyllenlærlaug:

                                

Oldermann Kjersti Leikvold                 

Mob: 901 35 096

kjersti_leikvold@hotmail.com

Viseoldermann Line Rustad

Mob: 934 66 644

line_rustad@hotmail.com

Skattemester Stine Rakkestad

Mob: 413 64 923

stine.rakkestad@me.com

www.ngl.no/

 

Norges Hovslagermesterlaug:

                 

Oldermann Torkil Heidenberg           

Mob: 975 87 085 

post@norskhovslagersenter.no

Viseoldermann Odd Anders Otterstad

Mob: 996 14 513

oaot@online.no

Sekretariat Lene Kristine Sollien

Mob: 98 48 48 47

lena.sollien@outlook.com

 

Industrimedlem:

                                            

Agra Foods                                           

Tlf: 22 37 84 90 

agra@agra.no

Oslo Kjole- og Draktsyerlaug:

                  

Oldermann Line M. Larsen                 

Mob: 932 22 901

maldlars@icloud.com

Viseoldermann Anne – Kristine Holm Wivesøll

Mob: 92048842

anne.kristine.wivesoll@gmail.com

Sekretariat Kitty Krohn Riege

Mob: 926 43 054

kitty.riege@gmail.com
www.smafag.no

Oslo og omegn Kjøttfaglaug:                 

 

Oldermann Espen Lynghaug             

Mob: 975 86 495

el@nhomd.no

Sekretariat Endre Myhr

Oslo og omegn Kjøttfaglaug

Tlf: 23 24 44 70

Mob: 952 38 600

endre@kjottbransjen.no

Kjøtt- og fjørfebransjens Landsforbund

Tlf: 23 24 44 70
klf@kjottbransjen.no

Oslo Kobber- og Blikkenslagerlaug:  

      

Oldermann Jarle Kristiansen               

Mob: 918 84 415

jarle@olafjohansen.no

 

Nestoldermann Terje Røgeberg-Eriksen
terje@kaarudas.no

Sekretariat Eva Baisgård

Tlf: 23 17 38 10

eva@ref.no

okbl.no

Oslo Malermesterlaug:  

                            

Oldermann Jens Erik Solberg       

Mob: 916 93 085

jenserik@online.no

 

Viseoldermann Robert Malmberg

Mob: 900 29 666

robert@regnbuen.no

Sekretariat Hilde Svaler

Tlf: 22 65 68 68

hilde.svaler@omml.no

malermestrene.i.oslo@mbfo.no

Murmesternes Forening:

                          

Formann John Rusvik Johansen         

Mob: 416 01 786

john.rusvik-johansen@veidekke.no

Nestformann Rune Borgersen

Tlf: 32 23 17 60

Mob: 906 42 508

rune@fjeldheim-knudsen.no

Sekretariat Tonje Haug

Murmesternes Forening
Tlf: 23 00 30 40
Mob: 906 90 376
post@murmesternesforening

murmesternesforening.no
postmaster@murmesternesforening.no

Pelsmesterlauget:

                                        

Oldermann Morten Ø. Klemp             

Mob: 926 42 271

morten@smafag.no

smafag.no

Oslo Rørleggerlaug:

                                     

Oldermann Mari-Ann Amundsen               

Mob: 92 43 19 82

ma@bramundsen.no

Sekretariat Jens Løvås

Daglig leder

Rørentreprenørenes Felleskontor

Tlf: 23 17 38 10

Mob: 930 46 564

jens@ref.no

Salmaker- og Møbeltapetsererlauget:

   

Oldermann Anne Vasstveit                 

Mob: 941 45 414

post@vasstveit.no

Viseoldermann Øyvind Berg

Tlf: 67 14 82 14

Mobil: 917 34 606

firma@perberg.no

 

Sekretariat Vigdis Helene Christensen
Mob: 951 74 602
stoppenm@icloud.com

 

Norges Skredderlaug:  

                           

Oldermann Katrine Behsert               

Mob: 408 45 029

katrine@behsert.no

Viseoldermann Jan Thore Sørlie

Mob: 901 25 174

Fax: 22 50 33 30

jtsorlie@gmail.com

smafag.no

Oslo Snekkermesterlaug:

                          

Oldermann Bjørn Gunnar Eliasen     

Mob: 932 12 721

oldermann@osml.no

Laugskriver Anne Cathrine Hagen

Møbelverkstedet Restaurering ANS

Københavngata 2

0553 OSLO

Tlf: 22 37 91 00
post@osml.no

 

Skattemester Bjørn Ødegaard

Grenseveien 71

0663 OSLO

Tlf: 22 20 48 42

Mob: 909 47 973

skattmester@osml.no

www.osml.no
post@osml.no​

Urmakerlauget:

                                            

Oldermann Bjørn Arne S. Nordahl     

Mob: 950 83 825 

urnordahl@hotmail.com

Laugskriver Marius L. Andreassen

Tlf: 22 14 90 88

petermlv@broadpark.no

urmakerlauget.no

​​

TA KONTAKT

Rozenkranz`gate 7

0159 Oslo

  • Gray Instagram Ikon

© 2018

SEND OSS EN MELDING