- Ansatte og styre -

Ansatte og medarbeidere

Eivind Andersen

Administrerende direktør


951 47 279​
eivind@ohif.no

Hilde Bergh

Kommunikasjonssjef


412 08 068
hilde@ohif.no

Max Bubilek

Driftssjef fra Serviceriet AS

920 92 014​

max@serviceriet.no

Styret

Espen Lynghaug

Styreleder

Pølsemakermester

975 86 495

espen.lynghaug@nhomd.no

Silje H. Gulliksen

Kitty Krohn Riege

Styremedlem

Kostymesyermester

926 43 054

kitty.riege@gmail.com

Bjørn-Gunnar Eliasen

Styremedlem

Møbelsnekker og tredreier

932 12 721

bge@b-wood.no

Tina Karoline Amundsen

Styremedlem

 

Rørleggermester

928 61 939

Tina.Amundsen@hr-ror.no

Åsmund Østvold

Styremedlem

Tømrermester

404 06 210

asmund@betobygg.no

TA KONTAKT

Rozenkranz`gate 7

0159 Oslo

  • Gray Instagram Ikon

© 2018

SEND OSS EN MELDING